Ta strona używa plików cookie!
close

Spotkanie z bolesławieckimi seniorami - przyjemne z pożytecznym

Data dodania: 14 czerwca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Bolesławiec

Policjantka wspólnie z młodzieżą szkolną odwiedziła seniorów z Domu Dziennego Pobytu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Uczniowie przygotowali wzruszającą część artystyczną a później podopieczni placówki usłyszeli m.in. jak nie dać się oszukać na wnuczka.

13 czerwca br. w Domu Dziennego Pobytu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bolesławcu obyło się spotkanie z seniorami, w którym udział wzięła młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych i policjantka z bolesławieckiej komendy.
 
Uczniowie, pod opieką pedagogów, zaprezentowali babciom i dziadkom wzruszającą część artystyczną, która została nagrodzona gromkimi brawami.
W drugiej części w ramach programu prewencyjnego pn. "Wzorowy Senior"  policjantka przypomniała sposoby działania oszustów i przestrzegła seniorów, aby nie dawali żadnych pieniędzy osobom obcym. Podczas spotkania podopieczni Domu Dziennego Pobytu obejrzeli film przygotowany przez uczniów bolesławieckiego  Zespołu Szkół Elektronicznych, który został laureatem wojewódzkiego konkursu pod nazwą "Babciu nie oddawaj pieniędzy to nie akcja policyjna".
Podczas spotkania obecnej młodzieży przypomniano zasady bezpiecznych zachowań nad wodą a seniorów poproszono o przekazanie informacji swoim wnukom 
 
 
   
asp.szt. A.Kublik-Rościszewska  
KPP Bolesławiec  
 
 

Galeria

Powiązane wiadomości